KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13158192
nr 1315 8192
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsningar, 2 st. Porträtt. Signerad. Motivet: 14x11 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:47:55
22/3 20:05:23
23 mar
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg